Uroczyste zakończenie wystawy prac Elżbiety Suchowieckiej

Po raz pierwszy Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku miała okazję zorganizować FINISAŻ wystawy. Żegnaliśmy się z prezentowanymi u nas pracami Pani Elżbiety Suchowieckiej w cyklu „Z rodzinnego albumu”.

Na uroczystość, która rozpoczęła się 16 września o godzinie 18, przybyło wielu gości. Po krótkim powitaniu i przedstawieniu postaci Pani Elżbiety nastąpiła część mniej oficjalna. Sama autorka opowiedziała o swoich pracach. Goście zadawali również pytania, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Zgromadzeni goście byli między innymi ciekawi skąd wziął się pomysł na ten cykl obrazów. Wiele zainteresowania wzbudziła także technika w jakiej one powstały. Autorka ciekawie i wyczerpująco opowiadała na czym polega technika batiku. Można było także podejść do Pani Elżbiety i porozmawiać z Nią osobiście.

Każdy z uczestników spotkania mógł również zabrać na pamiątkę folder dotyczący wystawy przygotowany specjalnie na tę okazję.

Na gości czekała także kawa, herbata oraz słodki poczęstunek. Za zasponsorowanie ciasta dziękujemy Pani Emilii Witowicz „Cukiernia Jagodzianka”.