„Banalna historia” w Bibliotece

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Teatr przy stoliku. Tym razem sztukę Michele Rimi „BANALNA HISTORIA” odczytają aktorzy z Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie Alicja Kochańska i Artur Steranko.

Spotkanie odbędzie się 13 maja 2022 roku o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze odbieranie bezpłatnych zaproszeń w Bibliotece (wypożyczalnia dla dorosłych, I piętro).

Michele Rimi „BANALNA HISTORIA”

Do  modnego  hotelu, z egzemplarzem popularnego poradnika „Seks dla opornych” przyjeżdża   dojrzała para małżeńska z „misją” rewitalizacji swojego związku. Przeżyte lata zrobiły swoje: troje dzieci, codzienna rutyna, stres i tak dalej i tak dalej. Słowem – proza życia w pełnym rodzinno-zawodowym wymiarze. Karol i Barbara podejmują jednak próbę sprostania wszystkim szalonym i swawolnym pomysłom autorki wyrafinowanego poradnika mającego uratować ich więź małżeńską. Czy kobieta zdoła wyzwolić się ze społeczno-kulturowych  stereotypów? Czy mężczyzna potrafi sprostać wyzwaniom, które postawi przed nim odważnie myśląca żona?…

Czytają: Alicja Kochańska i Artur Steranko

2021 © Copyright by MBP Olsztynek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content