Darmowe kody Empik Go na listopad

Przypominamy, że Biblioteka udostępniania swoim czytelnikom możliwości bezpłatnego wypożyczania ebooków dostępnych w serwisie Empik Go. Kody na listopad są już dostępne.

W Empik Go można stworzyć własną e-półkę z książkami dostępnymi 24 godziny na dobę, online i offline z każdego miejsca i na wybranych przez siebie dwóch urządzeniach jednocześnie (laptopie, tablecie, smartfonie czy na jednym z dedykowanych czytników e-booków).

Każdy posiadacz karty bibliotecznej MBP w Olsztynku może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do e-booków znajdujących się w ofercie serwisu Empik Go. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do biblioteki. Nowy użytkownik Empik Go musi się zarejestrować, a następnie aktywować otrzymany bezpłatnie w bibliotece kod na stronie https://www.empik.com/go/biblioteki/kod

Kody mają ważność 1 miesiąca od momentu aktywowania. W tym czasie każdy czytelnik może pobrać w aplikacji Empik Go dowolną liczbę e-książek.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynku, bibliotekarze pomogą przy rejestracji, logowaniu i pobieraniu e-książek w aplikacji Empik Go.