Finisaż wystawy Jadwigi Michalkiewicz

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa na finisaż wystawy prac autorstwa p. Jadwigi Michalkiewicz. Jest to idealna okazja by spotkać się osobiście z autorką oraz podzielić się z nią swoimi wrażeniami na temat jej twórczości.

Uroczyste zakończenie wystawy odbędzie się 4 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 w wypożyczalni dla dorosłych.Jadwiga Michalkiewicz urodziła się na Podlasiu w małej miejscowości, wychowała wśród pól, łąk i lasów.
Po przejściu na emeryturę odnalazła pasję w śpiewaniu i malowaniu. Od sześciu lat jest członkinią Koła Malarskiego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie, które prowadzi Bogusława Masłowiecka-Miotk.

Od 2019 r. należy do Stowarzyszenia Klub Plastyka Amatora „Sąsiedzi” w Olsztynie.
Maluje głównie akwarelami i farbami olejnymi. Podejmuje różnorodne tematy. Jej malarstwo inspirowane jest wielkimi artystami takimi jak Gustav Klimt czy Leonardo da Vinci.

Brała udział w wystawach zbiorowych: w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie, Dywitach, Galerii Sowa w Olsztynie, Bielsku-Białej, Mrągowie, Olsztynku oraz w Domu Polskim w Brukseli.
Jej obrazy zdobią ściany domów w Polsce, w Niemczech i Wiedniu.

2021 © Copyright by MBP Olsztynek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content