Gra miejska „Czarodzieje w świecie Mugoli”

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku po raz kolejny przygotowała dla młodzieży grę miejską. Na warsztat wzięliśmy, ciągle cieszące się popularnością, książki J. K. Rowling o Harrym Potterze, a gra nosi tytuł ”Czarodzieje w świecie Mugoli”. Gra odbędzie się podczas tegorocznych Dni Olsztynka – 25 czerwca 2023 roku na trenie miasta. Początek o godz. 11:00 w siedzibie biblioteki.

Warunkiem udziału w grze jest rejestracja zespołu liczącego 4 – 6 osób (w wieku od 13 lat) do dnia 23.06.2023 r. (w siedzibie organizatora). Zgłoszony zespół ma obowiązek stawić się w dniu gry w przebraniach inspirowanych książką J. K. Rowling z serii „Harry Potter”.

Dodatkowo uczestnicy powinni posiadać magiczne różdżki (każdy uczestnik własną), kociołek cynowy lub miedziany – rozmiar 2 (jeden na zespól). Dodatkowo drużyna może posiadać zwierzątko w postaci sowy, kota lub żaby.

Gra odbędzie się podczas tegorocznych Dni Olsztynka 25 czerwca 2023 roku na trenie miasta. Początek o godz. 11:00 w siedzibie biblioteki miejskiej, tj. biblioteki Hogwartu 😉

Do gry zostanie dopuszczonych maksymalnie 7 zespołów, których celem jest wykonanie zadań, rozwiązanie zagadek i wykonanie powierzonego im zadania finałowego. O zajętym miejscu będzie decydował indywidualny czas każdej grupy.

Szczegółowy regulamin gry i formularz zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej biblioteki www.bibliotekaolsztynek.pl

Kontakt z organizatorem:

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku