Gra miejska „Witajcie w naszej bajce”

Tradycyjnie w czerwcu przygotowaliśmy dla młodzieży grę miejską. Tym razem inspirowaliśmy się kultową „Akademię Pana Kleksa” autorstwa Jana Brzechwy. Gra pod hasłem „Witajcie w naszej bajce” odbędzie się podczas tegorocznych Dni Olsztynka – 22 czerwca 2024 roku (sobota) na trenie miasta. Początek o godz. 11:00 w siedzibie biblioteki.

Warunkiem udziału w grze jest rejestracja zespołu liczącego 4 – 6 osób (w wieku od 13 lat) do dnia 14.06.2024 r. (w siedzibie organizatora). Zgłoszony zespół ma obowiązek stawić się w dniu gry w przebraniach inspirowanych książką „Akademia Pana Kleksa”.

Do gry zostanie dopuszczonych maksymalnie 6 zespołów, których celem jest wykonanie zadań i rozwiązanie zagadek w magicznych punktach na terenie Olsztynka. O zajętym miejscu będzie decydował indywidualny czas każdej grupy.

Szczegółowy regulamin gry i formularz zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej biblioteki www.bibliotekaolsztynek.pl

Kontakt z organizatorem:
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku