Inauguracja roku akademickiego 2022/2023

Koleżanki i Koledzy,
mamy przyjemność zaprosić na inaugurację roku akademickiego 2022/2023 uświetnioną konferencją pt.: „Podniesienie świadomości społecznej dotyczącej sytuacji i miejsca seniorów w społeczeństwie”.

Konferencja odbędzie się 30 września 2022 r. o godz. 10:00 w kinie „Grunwald” w Olsztynku.
Jej celem jest podniesienie Świadomości społecznej dotyczącej sytuacji i miejsca seniorów w społeczeństwie. Ważne jest, aby poddawać debacie społecznej kwestie dotyczące zarówno barier jak potencjałów związanych z funkcjonowaniem osób w trzecim wieku.

Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu problematykę związaną z zagadnieniami wykluczenia seniorów jak i z przedsięwzięciami zmierzającymi do podnoszenia aktywności osób starszych i włączenia ich w życie społeczne. W ramach konferencji przewidujemy również przeprowadzenie panelu dyskusyjnego, w którym wezmą udział naukowcy, praktycy i seniorzy.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu dofinansowanego przez Gminę Olsztynek.

W ramach tego samego projektu w dniu następnym tj. 1 października (sobota) zapraszamy słuchaczy UTW  o godz. 17:00 na spotkanie integracyjne do Miejskiego Domu Kultury w Olsztynku.

Zapisy chętnych, do dnia 26 września, przyjmuje koleżanka Ala Kidawa tel. 784 624 704. Wkład własny uczestnika spotkania 5 zł”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i spotkaniu integracyjnym.

Zarząd UTW w Olsztynku

2021 © Copyright by MBP Olsztynek. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content