Spektakl pt. „Czego nie widać”

Dnia 29 grudnia 48 – osobowa grupa słuchaczy i sympatyków naszego uniwersytetu wybrała się do Teatru im St. Jaracza w Olsztynie na spektakl pt. „Czego nie widać” (reżyser Tomasz Dutkiewicz).

Nazywane królową fars „Czego nie widać” – Michaela Frayna oferuje widzom wycieczkę za kulisy teatru, twórcom natomiast szansę spojrzenia z dystansem na swoją profesję i los. Chaos przed premierą, która ma się odbyć jutro – aktorzy mylą swoje kwestie, zapominają rekwizytów, reżyser traktuje cały ten spektakl jak chałturę i okazję do romansów. Zwyczajnie brakuje czasu i pieniędzy na zatrudnienie ekipy z prawdziwego zdarzenia. Podboje miłosne reżysera uruchamiają lawinę scen zazdrości i zemsty, widać chaos kompletnie sypiącej się scenicznej rzeczywistości.

Wyjazd do teatru zrealizowany został w ramach umowy podpisanej z Gminą Olsztynek.