Tak rozwija się malarskie pasje, czyli finisaż wystawy sekcji plastycznej UTW

16 listopada uroczyście zakończyliśmy wystawę prac sekcji plastycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku. Wystawa dostępna była w naszej bibliotece od 30 września i zawierała wybrane prace sekcji plastycznej powstałe w latach 2019 – 2022.

Uczestnicy spotkania mogli w kameralnej atmosferze osobiście porozmawiać z autorkami o wystawionych pracach i innych aspektach ich twórczości. W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Olsztynka Robert Waraksa, który wspominając o zamiłowaniu jego dziadka do malarstwa zaznaczył, że tego typu spotkania są ważne w kalendarzu burmistrza.

Panie z sekcji plastycznej – Danuta Baran, Wiesława Ciszyńska, Lidia Kaczmarska, Krystyna Klewiado, Barbara Łukaszewicz, Wanda Michalska, Krystyna Perkowska, Elżbieta Redman i Krystyna Rosłaniec doskonalą swoje umiejętności w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku pod okiem Pani Katarzyny Waluk.

Dziękujemy paniom z sekcji plastycznej za możliwość zaprezentowania ich twórczości czytelnikom i użytkownikom biblioteki oraz życzymy samych sukcesów i przede wszystkim satysfakcji w rozwijaniu swoich pasji.