Teatr przy stoliku w olsztyneckiej bibliotece

W sobotni wieczór (9 października) w ramach akcji Noc Bibliotek zorganizowaliśmy w naszej bibliotece, tzw. Teatr przy stoliku. Zabawną i wzruszającą sztukę pt. Uwaga Rozwód zaprezentowali nam aktorzy Marzena Bergmann i Grzegorz Gromek.

Główny punkt programu, czyli teatr przy stoliku odbył się w pomieszczeniu oddziału dla dzieci. Natomiast na zakończenie wieczoru zaprosiliśmy na poczęstunek i kawę do wypożyczalni i czytelni dla dorosłych. Uczestnikom spotkania przypadła do gustu taka forma teatru, a swoją obecnością zaszczycił nas też Burmistrz Olsztynka – Mirosław Stegienko.

Serdecznie dziękujemy Pani Emilii Witowicz (Zakład Cukierniczy Jagodzianka w Olsztynku) za ufundowanie ciasta dla uczestników naszej imprezy.