Zarząd UTW zaprasza słuchaczy na wykład dr Katarzyny Białobrzeskiej. Wykład pt. „Gdzie warto się zestarzeć ? O podejściu do starości w różnych kulturach” odbędzie się 5 grudnia o godz. 10:00 w Wieży Ciśnień.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności