Wycieczka do Wrocławia

Zarząd UTW zaprasza chętnych członków stowarzyszenia na trzydniową wycieczkę do Wrocławia, która odbędzie się w pierwszej połowie października 2023 roku.

Magiczna zabawa

W programie tegorocznych Dni Olsztynka nie zabrakło oferty naszej Biblioteki, która w tym roku świętuje 75-lecie. Przygotowaliśmy z tej okazji grę miejską pn. ”Czarodzieje w świecie Mugoli” na motywach cieszących się popularnością książek J. K. Rowling o Harrym Potterze.

Parada Dni Olsztynka 2023

Dni Olsztynka tradycyjnie rozpoczyna parada. W tym roku uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu wspólnie z czytelnikami i przyjacielami Biblioteki. Parada ulicami miasta to wyjątkowa okazja do integracji i wspólnego świętowania. Dziękujemy wszystkim, którzy się do nas przyłączyli.

Książkowe BINGO

Kochani młodzi czytelnicy, przed nami wakacje i wyczekiwana przez Was zabawa – KSIĄŻKOWE BINGO. Karty do gry dostępne są w Oddziale dla Dzieci. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wystawa prac Krystyny Tarnowskiej

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy obrazów mieszkanki Olsztynka, Pani Krystyny Tarnowskiej pt. „Z głębi spojrzenia”. Wystawa dostępna jest w wypożyczalni i czytelni dla dorosłych.