Rozpoczęliśmy nowy rok akademicki

Rozpoczęcie roku akademickiego to ważny dzień dla słuchaczy UTW w Olsztynku. 27 września 2023 roku p. Prezes Elżbieta Redman gorąco przywitała zaproszonych gości – władze naszego miasta, dyrektorów instytucji oraz słuchaczy naszego Stowarzyszenia. Następnie wysłuchaliśmy pieśni” Gaudeamus Igitur”, po czym p. Burmistrz Robert Waraksa złożył studentom życzenia twórczego i kreatywnego rozwoju oraz pozytywnej energii w nowym roku akademickim.

Noc Bibliotek 2023

IX wydanie ogólnopolskiej Nocy Bibliotek odbędzie się w sobotę 7 października 2023 r. Nasza Biblioteka również uczestniczy w akcji. Zapraszamy do udziału dzieci i dorosłych !

Wystawa malarska „Łąki Mazur”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy z cyklu „Ludzie z pasją”. Tym razem prezentujemy prace malarskie Adama Wyżlic – malarza, grafika, fotografa i rysownika. Wystawa pt. „Łąki mazur” dostępna jest w wypożyczalni i czytelni w godzinach otwarcia biblioteki.