Śladami Bernarda Newmana czyli „Rowerem przez II RP”

25 października w piwnicach zamkowych w Olsztynku odbyło się spotkanie z Olą i Danielem, podróżnikami którzy uwielbiają wyprawy długodystansowe. Wspólnie z licznie zgromadzoną publicznością wyruszyliśmy w podróż pt. „Wyprawa do kraju, który już nie istnieje. Rowerem przez II RP”.

Darmowe kody Empik Go na listopad

Przypominamy, że Biblioteka udostępniania swoim czytelnikom możliwości bezpłatnego wypożyczania ebooków dostępnych w serwisie Empik Go. Kody na listopad są już dostępne.

Kolejna edycja projektu „Mała książka – wielki człowiek”

Ruszyła kolejna edycja projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które odwiedzi bibliotekę, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz Kartę Małego Czytelnika.